1. Informacje o sprzedawcy
Firma:

2. Zamówienia
Zamówienia są przyjmowane przez stronę TenieSztalugi.pl

3. Faktury VAT
Wpisanie numeru NIP oraz REGON w formularzu zamówienia jest równoznaczne z udzieleniem zgody na wystawienie faktury VAT i tym samym zgodnie z §20 pkt. 8 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 8 grudnia 1994 r. upoważniam firmę GALAR Paweł Galara, Jurajska 89, 42-202 Częstochowa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

4. Zmiany w zamówieniach
Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu przed wysłaniem przesyłki. Klient może wycofać złożone zamówienie najdalej w 24 godziny po jego złożeniu, telefonicznie pod nr telefonu (500 163 511), lub przez stronę kontakt. 

5. Ceny
Ceny podawane w sklepie TenieSztalugi.pl podane są w złotych polskich i zawierają w sobie podatek VAT.

6. Czas realizacji zamówień
Zamówienia realizowane są w terminie maksymalnie 2 dni roboczych licząc od momentu przyjęcia zamówienia. Czas realizacji zamówienia przy płatności z góry za towary, rozpoczyna się od chwili gdy pełna kwota za zamówione towary zostanie zaksięgowana na rachunku firmy: GALAR Paweł Galara

7. Czas i forma doręczenia przesyłki
Kurier DPD

8. Akceptowane formy płatności
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze:
należność pobierana przez kuriera,
- przelewem bankowym na konto sklepu TenieSztalugi.pl.


10. Polityka prywatności
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) sklep będzie wykorzystywał powierzone mu dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówień Klientów. Dane te nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim.
Klient powierzając swoje dane osobowe zastrzega jednocześnie prawo do wglądu do tych danych, jak również do ich uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania danych, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.

11. Oferta handlowa
Dane i informacje publikowane na stronach Sklepu TenieSztalugi.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego.

12. Zwroty i gwarancje
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.